Spolupráce s Akademií FCB

7. 2. 2019

V souladu s našimi dlouhodobými záměry podporovat mládež FCB a.s.,  jsme i letos uzavřeli s fotbalovou Akademií FC Baník Ostrava smlouvu ohledně spolufinancování nákladů na tréninky družstva U15.

Ve středu 6.2. na členské schůzi, která předcházela besedě a majitelem a předsedou představenstva panem Ing. Václavem Brabcem a členem představenstva a výkonným ředitelem panem Mgr. Michalem Bělákem, byla tato smlouva schválena a hned následující den odešla na konto Akademie částka 50 tis. Kč.

Děkujeme dalšímu členu představenstva FCB a.s., sportovnímu řediteli mládeže a předsedovi z.s. Akademie panu Petru Mašlejovi za spolupráci při sjednávání této smlouvy a doufáme, že tak alespoň trochu pomůžeme celému sportovnímu úseku mládeže při výchově našich nadějí.

Tato spolupráce byla prakticky zahájena v roce 2016 akcí Míče pro mládež a speciálně pro tým U15 pak v roce 2017 příspěvkem na soustředění tohoto družstva ve Španělsku. Může nás jen těšit, že někteří kluci, kteří se tenkrát tohoto soustředění zúčastnili, už pomalu začínají nahlížet do prvního týmu!

Tato skutečnost jistě těší nejen nás, ale každého opravdového fanouška Baníčku. A určitě by všechny potěšilo, kdyby se naše řady rozrostly a my jsme tak mohli podporu mládeži ještě navýšit.

Co vy na to?

BP