U příležitosti blížícího se družebního Chachar Cupu, na kterém oslavíme 30 let našeho skvělého přátelství s GiEKsou, nemohl spolek Baník Baníku zůstat stranou a spolkovým výborem bylo odsouhlaseno, že se bude podílet na této akci. Po domluvě s organizátory turnaje byly ze spolkových peněz pořízeny trofeje pro nejlepší účastníky ve výši 10 158 Kč.
GieKSa&Baník – družba v ohni kovaná!!!
