VZPOMÍNKA NA BUDOUCNOST (3. část)

22. 4. 2019
V první části jsme se společně vrátili do roku 1976, kdy Baník získal první titul. Druhá část byla věnována mládeži a na fotografii můžete vidět, jak jsme se rozhodli spojit historii s budoucností.TOP 4
Repliky dresů ze sezóny 1975/1976 jsou určeny malým hráčům a hráčkám, kteří mají milou povinnost doprovázet hráče „A“ týmů před začátkem ligových utkání Baníku. V dresech mají zároveň sehrát zápas v přestávce mezi poločasy. Při těchto emotivních okamžicích doposud polovina dětí oblékala dres ligového soupeře, což část potomstva s ohledem na ráz našeho regionu nenesla dobře.
Projekt není projevem neúcty k soupeři. Cílem je dopřát všem malým chacharům pocit nástupu před zaplněné ochozy se znakem Baníku na prsou. Nástup v dresu z počátku historicky nejúspěšnější klubové éry v podání malých nadějí se tak zároveň stane mementem úsilí předešlých generací. Mimochodem, hráči mistrovského kádru z roku 1976 přijdou na nástup malých následovníků osobně dohlédnout!
PS: projekt, který vyšel na takřka 30 tisíc korun, byl hrazen ze členských příspěvku. Proto budeme vděčni, pokud rozšíříte naše řady a podpoříte společné úsilí za lepší současnost i budoucnost Baníku. Přikládáme odkazy na některé z předešlých projektů:
„Míče pro mládež“ – 100.000,- Kč:
„Soustředění U15“ – 50.000,- Kč:
… podporu ve výši 50.000,- jsme akademii poskytli také v letech 2018 a 2019.
Pojďte do toho s námi! Pro informace o vstupu do spolku navštivte náš web, nebo napište do zpráv na Facebooku.

TOP 3
TOP 1TOP 1