PROBĚHL DEN S BANÍČKY !!!

11. 9. 2019

V repre pauze 7. – 8. 9. 2019 se konal už 4. ročník akce Den s Baníčky, na které se organizačně i finančně podílí rovněž náš spolek Baník Baníku.

Na 6 místech našeho baníkovského kraje opět proběhly netradiční turnaje fotbalových přípravek. Netradiční proto, že se hraje bez rozhodčích, zapisování a vyhlašování výsledků. Prostě jen pro radost. A fakt to funguje. Děcka hrají, rodiče ani trenéři nejsou slyšet tak, jako při soutěžních utkáních. Mezi zápasy si mohou hráči vyzkoušet i pár disciplín fotbalové abecedy. Vyzkoušet si je mohou i příchozí děti, nehrající v žádném týmu. Proto tato akce slouží i jako nábor nových hráčů do pořádajících klubů. Zasoutěžit si mohou i rodiče.

Rovněž letos podpořil akci i marketing Baníku a to jednak propagací akce na svých sociálních sítích a v zápasových bulletinech a také dodáním 500 ks plakátů a lístků na zápas Baník – České Budějovice pro zúčastněné týmy. A zájem o ně byl opravdu veliký. Tato partička bude sedět v sektoru C4.

Jako hosté se akce účastnili: Karel Kula, René Bolf, Martin Lukeš, Aleš Neuwirth, František Chmiel a trenér a kapitánka Baněk, Milan Páleník a Izabela Kremserová.

Děkujeme všem, kteří se na této úspěšné akci podíleli, zvláště pak všem členům našeho spolku!!!

PS: Akce proběhla v Albrechticích, Těrlicku, Studénce, Viganticích, Valašském Meziříčí a Petřkovicích, děkujeme také organizátorům jednotlivých akcí!!!

Albrechtice  PetřkoviceValmez  Studénka