VELKÉ SETKÁNÍ HRÁČŮ BANÍKU OSTRAVA!

23. 5. 2022

FC Baník Ostrava letos slaví 100 let od svého založení. Program oslav je bohatý, akcí pořádaných klubem i fanoušky je celá řada a spolek Baník Baníku vám hrdě představuje další z nich!

Nejde o nic menšího, než mezigenerační setkání hráčů Baníku Ostrava – všech, kteří Baníku něco nezapomenutelného dali a Baník na oplátku něco zanechal v nich. Ze všech hráčů, kteří Baníkem prošli, jsme se takové pokusili dle nejlepšího vědomí vybrat, kontaktovat a na akci je pozvat. Od pamětníků Staré střelnice přes ligové mistry až po současné srdcaře. Desítky a desítky borců, kteří nám po dekády dělali radost. A my, fanoušci, jim teď na oplátku uspořádáme vlastní narozeninovou oslavu! Členové spolku navíc mají možnost pořídit si vstupenku na tuto neopakovatelnou akci v úžasných prostorách Dolní oblasti Vítkovice s občerstvením i programem na celý den (podrobně v sekci “VSTUP NA AKCI”). Tak vzhůru na pivko s modlami! 

KDY A KDE

Akce se koná v sobotu 18. 6. 2022 v prostorách multifunkční haly Gong a jejím okolí.

Přízemí haly zůstane veřejnosti volně přístupné po celou dobu konání akce. 

První patro, které bude centrem akce, bude přístupné pouze pro hosty a majitele vstupenek. 

VSTUP NA AKCI

Každý člen spolku Baník Baníku má možnost pořídit si jednu nepřenosnou vstupenku za 1.000,- Kč. Doprovodit na akci jej navíc mohou až dva nezletilí. Děti totiž nemají možnost být členy spolku a byla by škoda jim vstup v doprovodu členů neumožnit. Dětské vstupné bude dobrovolné. Členové spolku i jejich dětské doprovody budou mít v rámci vstupného možnost absolvovat stejný program, jako hosté z řad hráčů a funkcionářů. Zkrátka budou mít možnost trávit den společně. 

Vstupenky na akci si mohou členové spolku pořídit:

  • od pondělí 30. 5. v kamenné prodejně Chachar/Wear na ulici Prostorná 914/2 (platba pouze hotově),
  • na místě v den konání akce (platba pouze hotově).

V rámci koupě vstupenky nebo vstupu na akci můžete být vyzváni ke kontrole totožnosti pro ověření členství ve spolku Baník Baníku. Děkujeme za pochopení.

PROGRAM SE VSTUPENKOU

V rámci vstupného mají členové spolku zajištěno občerstvení, nealko i pivo. Po prezenci se navíc mohou zúčastnit všech částí programu spolu s hosty. 

  • od 13:00 – prezence hostů i členů spolku v přízemí haly Gong
  • 13:00 až 18:00 – prohlídka Baník Expo ve Velkém světě techniky
  • 13:00 až 20:00 – návštěva Bolt Tower
  • 14:00 a 16:00 – projížďky doubledeckerem (Bazaly, Vista, Památník založení)
  • 18:00 – zahájení večerního programu, úvodní slovo Václava Brabce, přípitek
  • 18:30 – společná fotografie účastníků setkání před Gongem
  • 19:22 – hospodský kvíz o Baníku Ostrava

Pozn.: u projížděk doubledeckerem je kapacita vozu omezena. V případě velkého zájmu ze strany účastníků budou upřednostněni hráči. Děkujeme za pochopení.
Změna programu vyhrazena. Případné dotazy prosím směřujte na e-mailovou adresu info@banikbaniku.cz, nebo do zpráv na facebooku: https://www.facebook.com/…iku.