JEŽÍŠKOVA VNOUČATA

25. 11. 2020

Vzhledem k úspěchu akce v minulém roce jsme se rozhodli rozdávat radost i letos. Situace nám bohužel nedovolí seniory navštívit osobně, a tak jsme se rozhodli změnit postup. Poprosili jsme sestry v domově ve Frýdku-Místku, aby se seniorů zeptaly, co by si přáli k Vánocům. Zbytek je na nás…

     Chceš se zapojit? Možností je několik!

Pošli libovolný příspěvek na transparentní účet spolku: 2500238911 / 2010 (do zprávy pro příjemce prosím uveď „VNOUČATA“); – věnuj libovolný příspěvek do speciální kasičky v Chachar/Wear; – pořiď některý z „volnočasových dárků“ (viz níže) a předej jej v prodejně Chachar/Wear.

A JAKÁ JSOU PŘÁNÍ?

Paní Evženie (83) – knížka (romány), halenky, trička nebo mikinu 2XL, sladkosti, časopisy, paní Libuška (69) – foto polštářek, zvířátkové papuče, paní Leokádie (85), Bernarda (87), Jana (87), Ludmila (85) a pan Vladislav (74) – křížovky, pastelky, omalovánky, propisky a fixy, paní Ludvina (92) – malé rádio na nabíječku, paní Irena (91) – malé rádio na nabíječku, paní Renata (93) – malé rádio na nabíječku, paní Jiřina (90) – CD přehrávač, CD Karla Gotta, klienti ze 4. oddělení by si přáli „Člověče nezlob se“ s větší hrací plochou a figurkami, hra Pexetrio „Zvířecí rodinky“ a „Zvířátka na statku“.

VOLNOČASOVÉ DÁRKY

Pokud bude peněz nadbytek, podpoříme volnočasové aktivity v domově nákupem pastelek, fixů, propisek, omalovánek, křížovek, pohádek s velkými písmeny, Dominem, vánočními koledami na CD, lidovými písničkami na CD, dětskými dřevěnými hlavolamy, ad. Sbírka skončí v neděli 13. prosince.

Děkujeme všem, kteří akci podpoří!