Volání o pomoc….. aneb Šafarčíku táhni z Baníku

25. 10. 2015

Názor a výzva fanouška Baníku…

Je sobota 24. Října 2015 něco po 17:00 hodině a právě hraje můj milovaný Baníček další svůj zápas tentokrát s Příbrami. Místo toho abych byl na stadionu a podporoval svůj náš Baníček, tak sedím doma a sleduji ho na internetu. (Ne)Děkuji Vám za to pane Šafarčíku, že nemůžu kvůli Vám sledovat svůj klub přímo na domácím stadionu, i když vlastně domácí stadion to ani není…!!!

Okem se podívám na další průběžné výsledky…  11. minuta a Baroš dva góly. Šafarčíku ty…..!!! A co Baník? Není co psát … 20. minuta – obrana se jen dívá a Rezek nám dává gól a je po zápase. Další minuty plynou…. Kombinace Baníku je hrozně pomalá a čitelná… konec zápasu se blíží a Barák nám dává ještě jeden gól (komediální situace jak ze seriálu Okresní přebor). Tak Baroš dva góly a Baník přesto zase nevyhrál… Šafarčíku ty …..!!!

Po zápase mě ještě zaujme hodnocení příbramského trenéra Tobiáše: ,,Nepodezíral bych domácí, že to neodbojovali. Ale narazila kosa na kámen. Narazili na mužstvo, které taky bojovalo a na hráče, kteří mají fotbalovou kvalitu a dokázali v důležitých momentech podržet míč a rozehrát.“ Jenom Šafarčík a ta jeho povedená rodinka to pořád nevidí, že současní hráči Baníku tu potřebnou fotbalovou kvalitu na první ligu nemají!!! Až teda na Jirku Pavlenku.

Koho chceme vlastně porazit, když neporazíme ani  ,,marnou“ Příbram? No teď nás čeká Liberec a Plzeň… BazalBube ochraňuj nás…!!! Nebylo by lepší nasadit na tyto zápasy celou juniorku i s trenérem? Horší být to nemůže…!!!

Vždyť my zlomíme i smutný rekord s nejmenším počtem bodů na konci sezony. Tehdy to myslím, že byly Lázně Bohdaneč…

Kdo nám pomůže?

Chtěl bych poprosit všechny, kteří nám mohou pomoct, aby nám pomohli… Od novinářů, sponzorů, města Ostravy, současných i bývalých hráčů Baníku až po všechny, kterým na Baníku záleží… Dokažme to společně Vyžeňme Šafarčíka a tu jeho prolhanou bandu pryč z Ostravy!!! Nenechme si likvidovat svůj milovaný klub!!!

Chtěl bych poprosit Vás novináře, abyste více přitlačili a byli více ,,dotěrní“ a psali články o současných poměrech, které vládnou nyní v Baníku. Nebojte se o nich psát… !!! Pomoct Vám mohou i internetové stránky http://www.hrobarbaniku.cz/

Chtěl bych poprosit sponzory klubu abyste zvážili další sponzorování a financování klubu do té doby, do které bude majitelem Petr Šafarčík. Nepodporujte Petra Šafarčíka!!!

Chtěl bych poprosit bývalé i současné hráče Baníku aby se nebáli a promluvili o současných poměrech v Baníku!!! Fanoušci budou stát vždycky při Vás!!!

Pane Korytáři a celý realizační týme dobrovolně odstupte ze svých pozic a nekažte si své renomé! Klidně ať si Šafarčík hledá nového trenéra! Možná se dočkáme, že A-mužstvo povedou jako hlavní trenéři odborníci na svých místech Michal Šafarčík a Matouš Hába. Nebo dokonce Míra Matušovič, který se netají tím, že by se do Baníku v roli trenéra jednou rád vrátil, jak by si přálo i vedení našeho klubu, které chce s bývalými hráči a trenéry rozvíjet opravdu konstruktivní a všestranné vztahy.

A na závěr vzkaz pro pana Šafarčíka: Kéž by ti vaši známi z byznysu, kteří Vám řekli že tu nepřátelskou atmosféru kolem Baníku vytvářejí  iniciátoři možného chystaného nepřátelského převzetí klubu. Měli pravdu!!! Nic jiného si nepřejeme!!! Jenom změnu majitele!!!

Společně to dokažme a vyžeňme Šafarčíka ven z Baníku!!! Šafarčíku táhni z Baníku!!!

Fanoušek Baníku Martin P.