Tričko a Klíčenka občanského sdružení Baník Baníku

9. 6. 2014


Vážení členové občanského sdružení Baník Baníku, výbor sdružení se rozhodl nabídnout možnost objednání suvenýru v podobě trička a klíčenky. Trička a klíčenky můžete objednat na emailu registrace@banikbaniku.cz . Po odeslání emailu zaplaťte nejpozději do 30.6.2014 celkovou částku za suvenýry na transparentní účet  OS BB. Jako variabilní symbol uveďte své „členské číslo“ a do zprávy pro příjemce „Suvenýry BB“.

Nabízené pánské trička jsou vyrobeny ze  100% bavlny 205g/m2, barva royal blue ,značka  Fruits Of The Loom Super Premium.

Dámské pak Lady-fit valueweight T 165g/m2, 100% bavlna značka  Fruits Of The Loom. Dámský střih – tvarované boční švy, nově prodloužená délka, u krku elastický žebrový úplet s lycrou, zakrytý šev u krku, dvojité prošití na lemu a rukávech.

Pánské velikosti:  S,M, L,XL,XXL  cena jednotná  200,-Kč/ks

Dámské velikosti : XS, S, M, L, XL cena jednotná  200,-Kč/ks

Klíčenka je široká 15mm s karabinou a trojzubcem. cena 50,-Kč/ks

V emailu uveďte členské číslo(jméno a příjmení),počet,typ(dámské – pánské) a velikosti objednaných suvenýrů. Závazné objednávky je možno posílat do 19.6.2014 do 20:00. Suvenýry budou k vyzvednutí na setkání s vedením klubu(termín ještě upřesníme – předpoklad je polovina července 2014), nebo na následujících výborových schůzích.

Zde je náhled grafiky pro přední a zadní stranu klíčenky a trička OS BB.