„DRESY 76“ pro členy spolku

21. 5. 2019

Členům spolku Baník Baníku nabízíme do konce května jedinečnou možnost objednat si dresy, které jsou replikami těch, ve kterých získal Baník svůj první mistrovský titul v sezóně 1975-76. Děti už v nich nastoupily v rámci poločasového fotbálku při pohárovém utkání proti Bohemians, ligovém proti Liberci a jejich „oficiální křest“ proběhl v rámci utkání Baník-Slavia.

Každý člen našeho spolku má možnost si tento dres objednat i pro sebe. Stačí zaslat objednávku na mail kyby@seznam.cz, a to nejpozději do půlnoci 31.5.2019. Cena dresu je 550,-Kč. Z každého dresu půjde 30,-Kč na transparentní účet spolku, samozřejmě se nebráníme ani většímu příspěvku.

Dresy budou mít na zádech jednotné číslo 76, barvu a velikost si může každý vybrat podle velikostní tabulky, která je uvedena níže.

Do objednávky je třeba uvést:

1) Své jméno a příjmení + členské číslo.

2) Velikost dresu dle tabulky, která je v příloze tohoto mailu.

3) Jakou variantu dresu objednáváš (modrá nebo bílá). Každý člen si může objednat maximálně 2 dresy, po jednom od každé barvy.

Dres si může objednat i nový člen spolku, který zároveň s objednávkou doručí přihlášku a uhradí vstupní příspěvek. Bližší info na jiném místě tohoto webuOXFORD_velikostní_tabulky_M

dres_bily.dres_modry