Aktuální informace Červen 2013

12. 6. 2013

Zdravím !

Chápu, že je pro mnohé z Vás současná situace okolo OS BB trochu nejasná, proto se Vám pokusím v následujících řádcích některé věci trochu osvětlit a seznámit Vás se současnou situací:

Jak jsme Vás už informovali,  projekt revitalizace hřiště Rapidu Muglinov jsme pozastavili z důvodu nejasné situace okolo klubu začátkem května. V této chvíli zvažujeme opětovné zapojení se do této akce. Nicméně čekáme na vyjádření vedení FCB. Blížící se stěhování A-mužstva na Městský stadion má, ikdyž se to nezdá, i některé výhody –asi jednu. A tou je fakt, že je na Bazalech možnost vytvoření jedné, možná i více tréninkových ploch. A tím pádem by Baník možnost trénovat na hřišti v Muglinově zřejmě vůbec nevyužíval. Je jasné, že v tom případě nemá cenu vkládat do tohoto projektu naše společné peníze.

 

V případě, že z tohoto projektu nakonec sejde (což je velice pravděpodobné), nevíme v současné době o žádném jiném rozumném využití našich společných prostředků. Rozhodli jsme se proto, že bude v této chvíli rozumnější nechat peníze ležet na účtu a dál střádat, nemáme pochyb o tom, že se pro ně v budoucnosti využití najde.

V současné době znatelně poklesl počet členů OS BB, je to jednoduše z toho důvodu, že tito lidé nezaplatili členské příspěvky na další rok a podle stanov proto přestávají být členy. Je pravda, že u některých lidí se to celkem dalo čekat, přesto nás to velice mrzí, ať už mají k ukončení svého členství jakýkoliv důvod. I TAK TĚMTO LIDEM DĚKUJEME ZA JEJICH „JEDNORÁZOVOU“ PODPORU!!!

O to více si vážíme Vás, kteří i nadále zůstáváte členy OS BB a nadále jej podporujete. Jde nám všem o společnou věc a to podporu klubu, který máme v srdcích. Jakou bude mít tato podpora formu, to může ovlivnit každý z Vás !!! Máte-li nějaké připomínky, nápady, návrhy atd., určitě se ozvěte prostřednictvím mailu info@banikbaniku.cz. Určitě však preferujeme osobní kontakt, proto Vás rádi přivítáme i na některé z našich schůzí výboru (ozvěte se prosím předem na výše zmíněném mailu, ať se můžeme domluvit), připravujeme i další „neformální setkání“ členů OS BB (budeme včas informovat) a tradiční předsezónní setkání s vedením FC BANÍK OSTRAVA.

Těšíme se na další spolupráci a setkání!!!

Za výbor OS BB Lukáš Bialek