POMOC ONKOLOGICKÉ KLINICE

26. 12. 2015

POMOC ONKOLOGICKÉ KLINICE

Občanské sdružení Baník Baníku navazuje na finanční sbírku, kterou Chuligani z Bazalů pořádali v sobotu 19. 12. na zimním fanouškovském turnaji. Pro onkologickou kliniku v Ostravě bylo během jediného dne vybráno 23.000,- Kč. Doufáme, že se další fáze akce setká s ohlasem i u širší baníkovské veřejnosti. Způsoby, jak sbírku podpořit, budou rovnou dva.

 

AUKCE DRESU MILANA BAROŠE

IMG-6bm     IMG-8bm

AUKCE DRESU PROBÍHÁ NA DISKUZNÍM FÓRU BANÍK BANÍKU 

Jeden ze členů sdružení pro tuto příležitost věnoval do dražby věc raritní – podepsaný dres Milana Baroše, včetně věnování, z doby jeho působení v Galatasarayi Istanbul!

Jelikož jsme vás nechtěli zatěžovat zdlouhavými registracemi na různých aukčních serverech, bude aukce probíhat přímo na stránkách sdružení formou vašich komentářů ve veřejném diskuzním fóru /ZDE/. Postačí uvést své jméno a e-mailovou adresu, na které vás můžeme kontaktovat. Do samotného příspěvku uveďte částku, kterou jste ochotni za zmíněný dres ve prospěch sbírky zaplatit. Minimální výše příhozu k nejvyšší částce je 100,- Kč! V sobotu 30. 1. 2016 ve 20:00 bude aukce ukončena a dres získá ten, kdo nabídl nejvyšší částku. Na částky uvedené v čase 20:01 a později již nebude brán zřetel. V průběhu aukce bude ověřován kontaktní e-mail nejvyšších uvedených nabídek. Přistupujte proto, prosím, k aukci zodpovědně a své zapojení berte jako závazné. Jde o dobrou věc! Nižší částky budou v případě velkého zájmu z komentářů pro přehlednost průběžně mazány.

 

PŘÍMÝ FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK

Pokud netoužíte po dresu Milana Baroše, ale přesto chcete iniciativu podpořit, máte možnost věnovat libovolný finanční dar na náš účet. Do zprávy pro příjemce v takovém případě uveďte „SBÍRKA“. Dary formou finančního příspěvku zasílejte od pátku 1. 1. 2016 do neděle 31. 1. 2016. Všem dárcům za jejich štědrost srdečně děkujeme!

Číslo účtu: 2500238911 / 2010 (CZK)

 

V nejbližším možném termínu po ukončení akce budou získané finanční prostředky předány na onkologické klinice v Ostravě, o čemž vás rovněž budeme informovat. V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na e-mail:info@banikbaniku.cz