Důležité !!! Změna času setkání s vedením FC Baník Ostrava

18. 2. 2013

Omlouváme se ale došlo k drobné změně , čas zahájení setkání se posouvá na 19:00 hod., dejte to vědět všem co se na setkání chystají děkujeme.

Občanské sdružení Baník Baníku pořádá další velmi atraktivní sezení s vedením FC BANÍK OSTRAVA, kde se můžete otevřeně zeptat na jakoukoliv informaci, problém atd. přímo nejvyšších představitelů klubu. Akce se koná ve středu 20.2.2013 v 19:00 hod v restauraci Sokolka v Ostravě-Muglinově. Za vedení klubu přislíbili účast pánové Šafarčík i Adámek.

Pokud máte nějaké téma, které Vás zajímá, zašlete do úterý 19.2.2013 na email registrace@banikbaniku.cz dotaz na vedení Baníku. Jde o to, aby debata měla jistou úroveň a byla vedena Vámi chtěným směrem a tématy. Kapacita místnosti sice není malá, ale je i tak omezená, členové občanského sdružení můžou na email registrace@banikbaniku.cz poslat žádost o rezervaci místa se jménem a členským číslem.

Restaurace Sokolka se nachází nedaleko trolejbusové zastávky „Mexiko“ asi 2 minuty chůze směrem k fotbalovému hřišti Rapid Muglinov.

Využijte možnost zeptat se vedení na cokoliv co Vás trápí nebo štve!

Zváni jsou všichni fanoušci Baníku, členství v OS není podmínkou!!