PODĚKOVÁNÍ DO PROSTĚJOVA

13. 4. 2017

Po událostech v Opavě, následné mediální hysterii a s ohledem na velikost prostějovského stadionu panovaly v řadách fanoušků FCB obavy, jak se pořádající klub k baníkovcům postaví. Následný vstřícný přístup byl příjemným překvapením, proto se výbor spolku Baník Baníku rozhodl pro nestantandartní krok a poděkoval vedení 1.SK Prostějov dopisem následujícího znění:

Vážené vedení 1.SK Prostějov.
Spolek fanoušků Baník Baníku by Vám touto cestou chtěl poděkovat za vstřícný přístup před a v průběhu vzájemného utkání s FC Baník Ostrava. Zejména značným množstvím poskytnutých vstupenek nad rámec nutného jste nám ukázali, že se v českém fotbale stále pohybují lidé, pro které není žádná mediální hysterie dostatečně velká a kteří chápou, že se fotbal hraje v první řadě pro fanoušky. Leckteré kluby, včetně těch s prvoligovými ambicemi, by se od Vás mohly učit.
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Výbor Baník Baníku z. s.

Od vedení prostějovského klubu pak dorazila následující odpověď:

Dobrý den,  velice si tohoto Vašeho poděkování vážíme, s dovolením jej uveřejníme  na našich web stránkách a místních novinách, tak aby veřejnost viděla, že naše cesta byla přes mnohé varování zvolena správně a že fotbal a vše  kolem děláme v Prostějově dobře. Poděkování a poklonu je však nutné vyseknout také Vám,  fanouškům Baníku Ostrava – atmosféra, kterou jste zde vytvořili , byla nezapomenutelná, já sám mám husí kůži ještě teď, když si na to vzpomenu. Díky Vám za Váš přístup, chování, fandění …

s pozdravem Tomáš Čepa, hlavní pořadatel 1.SK PROSTĚJOV

Je vidět, že někdy to jde i po dobrém…