Vyjádření OS BB k „případu Baroš“

19. 4. 2015

Vyjádření OS BB k tzv. případu Milan Baroš

Občanské sdružení Baník Baníku je velmi hrdé na skutečnost, že Milan Baroš je naším členem, navíc členem honorárním a dokonce i členem s největším vkladem. Při vzniku a rozjezdu našeho Spolku nám prokázal neuvěřitelnou podporu, za kterou jsme mu opravdu vděčni.

Toto vše v jedné řadě s Milanovými vyhlášeními a postoji v minulosti i současnosti dokazuje, že se jedná o čestného, spravedlivého a ti, kteří ho znají osobně, jistě potvrdí, že i o velmi dobrého člověka. Takových je – bohužel nejen v oblasti sportu – čím dál tím méně. Jedná se o člověka, který fotbalu obětoval vše a na hřišti se vždy bil o co nejlepší výsledek. Proto je zcela pochopitelné, že ho nespravedlnosti na hřišti i mimo něj dokázaly pořádně vytočit.

OS BB věří Milanovi Barošovi,  že ve svém „boji“ vytrvá a postupně na svou stranu získá většinu fanoušků, hráčů i klubů. A možná nakonec získá na svou stranu i ty i slušné lidi ve vedení našeho fotbalu.  Mimochodem – on už je na své straně patrně má, ale oni asi spolu s velkou většinou fanoušků a několika hráčů nenašli odvahu veřejně vystoupit.

I když hlavním středobodem posláním OS BB je FC Baník Ostrava, jsem si naprosto jistí, že se náš člen Milan Baroš nejen v oblasti problémů českého fotbalu může spolehnout na naši plnou podporu. Milane Baroši, jsi frajer a my stojíme vždy vedle Tebe. Děkujeme.

Výbor OS BB