PADESÁT TISÍC PRO MLÁDEŽ!

20. 1. 2021

Od roku 2017 každoročně věnujeme akademii Baníku Ostrava 50.000,- Kč. Tyto prostředky jsou určeny pro aktuální tým kategorie U15 a slouží k úhradě nákladů spojených se soustředěním, nebo cestami na mezinárodní turnaje.

Rok 2021 není výjimkou. Pokud to situace umožní, čtyři celky kategorií U12 až U15 vyrazí na výpravu do Vídně, Salzburgu a Mnichova. Právě na tento výjezd padne naše letošní investice do budoucnosti klubu, což jsme společně s Romanem Holišem (předseda předsednictva Akademie FCB) stvrdili svými podpisy. Další informace samozřejmě můžete očekávat s blížícím se termínem (srpen/září). Věříme, že právě takto můžeme jako fanoušci přispět mladým hráčům Baníku na cestě ke zkušenostem cenným pro jejich budoucí uplatnění v „A“ týmu.

V první řadě ale děkujeme všem členům spolku Baník Baníku. Právě z příspěvků členů jsou totiž naše projekty hrazeny. Pokud do toho chcete jít s námi a stále nejste členem, jste vítáni! Spolek je otevřen fanouškům Baníku všech názorových proudů a skupin. Stačí ochota obětovat čas, peníze nebo obojí. Bližší informace i přihlášky jsou k dostání na webu spolku v záložce „členství“. V případě dotazů se neváhejte obrátit na e-mail info@banikbaniku.cz, nebo náš facebook.